Projektowanie

[Rozmiar: 13792 bajtów]

Przy projektowaniu mającej powstać dla Państwa zabudowy korzystamy z najnowszych narzędzi programistycznych, umożliwiających wierną wizualizacją i aranżację tworzonych mebli. Obecnie wykorzystywanym przez nas narzędziem jest program CAD Kuchnie firmy CAD Projekt. Jest to rewelacyjne narzędzie do projektowania i wizualizacji mebli.

Program ten pozwala dostosować każde projektowane pomieszczenie szybko i przejrzyście do indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwia perfekcyjne zaprojektowanie i zaprezentowanie projektu nawet z najdrobniejszymi szczegółami. W programie można zaprojektować każdy nawet najbardziej wymyślny rodzaj zabudowy – jedyne ograniczenie to nasza i Państwa fantazja.

CAD Kuchnie posiada wbudowane bazy mebli i sprzętu AGD wielu znanych producentów, co ułatwia wierne odwzorowanie mającej powstać dla Państwa zabudowy, dzięki czemu już w fazie projektu klient może odbyć wirtualny spacer po swojej przyszłej kuchni lub innym projektowanym pomieszczeniu. Istnieje możliwość tworzenia własnych - nietypowych elementów zabudowy, dzięki którym możemy z powodzeniem zaprojektować również takie pomieszczenia jak biuro, salon, łazienka, sklep, itp.

Zobacz projekty >>