Rtv-Agd

Skompletowanie sprzętów gospodarstwa domowego to duże wyzwanie. Obok mebli i materiałów na ściany i podłogi wybór AGD stanowi podstawę aranżacji każdej kuchni. Nie tylko kwestie techniczne są w tym przypadku ważne, ale również estetyka, gra kolorami oraz praktyczny aspekt późniejszego użytkowania. Kuchnie wyposażone w odpowiednio dobrane urządzenia gospodarstwa domowego zachwycają kontrastami lub dają poczucie jedności zlewając się z szafkami lub ścianą.

Sprzęty AGD wciąż ewoluują zarówno w kwestii designu jak i doboru koloru. Odpowiednio dobrany sprzęt AGD wygląda nowocześnie i stylowo, doskonale komponuje się z nowoczesnymi meblami. Może nadać stylizacji całej kuchni prawdziwego szyku. Przy tego typu akcesoriach dobrze jest zadbać o takie elementy, które optycznie będą oddziaływać na powiększenie przestrzeni. Dzięki umiejętnie dobranym zabiegom projektanta zabieg ten optymalnie sprawdzi się również w małych kuchniach dając poczucie przestronności.

Oprócz dużego AGD w kuchni zawsze mamy również szereg mniejszych urządzeń, które bardzo często stoją na blacie kuchennym. Warto w takiej sytuacji zadbać również o spójność, by kolor wszystkich urządzeń w pomieszczeniu ze sobą korespondował. Odpowiednio dobrany czajnik, ekspres do kawy czy nawet toster będą dobrze komponować się z całą resztą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg urządzeń AGD i RTV zarówno w wersji wolnostojącej jaki i do zabudowy większości renomowanych producentów. Z pewnością znajdziecie Państwo u nas produkty, które spełnią oczekiwania i zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Twoja przeglądarka nie obsługuje plików pdf.
Pobierz plik PDF.


Technologia BLUM

 • ORGA-LINE do TANDEMBOX

  Szuflada TANDEMBOX z ORGA-LINE na sztućce robocze. Dzięki ORGA-LINE wszystkie przedmioty kuchenne są zawsze w zasięgu ręki

 • BLUMOTION - delikatne i ciche zamykanie szuflady METABOX

  Wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne: aż do szerokości korpusu 900 mm wystarczy jedna jednostka BLUMOTION.

 • ORGA-LINE do TANDEMBOX - Szuflada z wysokim frontem

  System organizacji wewnętrznej jest dopasowany, pod względem wzornictwa i kolorystyki, do linii programu TANDEMBOX.

 • BLUMOTION - delikatne i ciche zamykanie szuflady METABOX

  Do szuflady METABOX z częściowym wysuwem istnieje w opcji niezawodna funkcja BLUMOTION. Dzięki niej szuflada zawsze zamyka się delikatnie i cicho - niezależnie od prędkości zamykania i wagi przechowywanych w niej artykułów.

 • ORGA-LINE do TANDEMBOX - Szuflada z wysokim frontem

  Wszystkie listwy – podłużne i poprzeczne – można regulować według uznania. Dzięki temu także w szufladzie z wysokim frontem możliwy jest zachwycający porządek i bardzo dobry dostęp do całej zawartości.


Partnerzy